+48 693469583

Biuro Rachunkowe Częstochowa

Kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa dla osób fizycznych oraz małych i średnich podmiotów gospodarczych.
NAPISZ DO NAS
TEL.: +48 693469583

Biuro Rachunkowe KAJA
Jadwiga Sukiennik

Biuro Rachunkowe KAJA istnieje od 2001 r. i powstało z myślą świadczenia kompleksowej obsługi rachunkowo-księgowej dla osób fizycznych oraz małych i średnich podmiotów gospodarczych. Właścicielem i główną księgową Biura Rachunkowego KAJA jest Jadwiga Sukiennik, która posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 20647/00 wydane przez Ministerstwo Finansów. Nasza siedziba mieści się w Częstochowie, jednak do współpracy zapraszamy klientów nie tylko z Częstochowy i okolic, ale z całego województwa śląskiego. Klientami naszego biura rachunkowego są małe i średnie podmioty gospodarcze oraz klienci indywidualni.

Nasz Zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Osoby pracujące w naszym biurze rachunkowym należą do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach z zakresu m.in. podatków, ZUS, kadr i płac, co pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi przepisami prawa.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Biuro Rachunkowe KAJA posiada ubezpieczenie OC związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

Atuty naszego biura rachunkowego:
profesjonalizm i rzetelność prowadzenia dokumentów
terminowe przygotowywania dokumentacji i informacji przesyłanych do odpowiednich organów
wysoka jakość świadczonych usług
Nasze usługi dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu z nami celem omówienia współpracy.
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram